Kolejna udana edycja!

Za nami trzecia edycja Biegu Bohaterów. W tym roku wspólnie uczciliśmy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej! Po raz kolejny rzesza biegaczy pokolorowała na biało-czerwono symboliczną trasę prowadzącą od Pomnika Powstańców Śląskich w centrum Katowic do Parku Śląskiego w Chorzowie. Wydarzeniu jak zawsze towarzyszyła wspaniała atmosfera i ogromne sportowe emocje. Bardzo dziękujemy Wam za udział i ogromną dawkę pozytywnej energii, jaka biła od każdego z Was. Serdecznie gratulujemy Wam ukończenia tego wyjątkowego biegu oraz zdobytych wyników.

Szczególne gratulacje należą się naszym zwycięzcom, którymi zostali:

  • w kategorii mężczyzn:
  1. Abderrahim Elasri (00:12:55)
  2. Adrian Romberg (00:13:02)
  3. Przemysław Denicki (00:13:16)
  • w klasyfikacji kobiet:
  1. Dorota Redzik (00:16:03)
  2. Sandra Urbańczyk (00:16:14)
  3. Monika Bielińska (00:16:34)

 

Nieoficjalne wyniki Biegu Bohaterów znajdziecie tutaj:

Wyniki
 

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych Partnerów, bez których Bieg Bohaterów nie mógłby się odbyć:

Partnera Głównego – Województwa Śląskiego oraz Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego,

Miasta Gospodarza – Katowic,

oraz Muzeum Śląskiego i Parku Śląskiego.

Dziękujemy setkom wolontariuszy, którzy jak zawsze z wielkim zaangażowaniem wspierali nas w biurze zawodów, na trasie oraz mecie biegu.

Za pomoc w organizacji naszego wydarzenia dziękujemy również służbom mundurowym, zespołom ratownictwa medycznego, firmie ochroniarskiej Sowa oraz wszystkim, z kim mogliśmy współpracować.

Już wkrótce opublikujemy na naszej stronie oficjalne wyniki biegu, certyfikaty ukończenia zawodów, pełną galerię zdjęć oraz film z imprezy.

Dodajemy do listy naszych realizacji kolejny udany bieg i pełni energii ruszamy z przygotowaniami do naszego najważniejszego wydarzenia jakim jest jubileuszowy Silesia Marathon.

Do zobaczenia 1 października na Stadionie Śląskim!