Koszulka bohatera

Bieg Bohaterów zaplanowany na 4 lipca br., rozgrywany na symbolicznym dystansie 4,2 km, to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest upamiętnienie setnej rocznicy III Powstania Śląskiego. Wzniosły charakter takiego wydarzenia dodatkowo zobowiązuje jego organizatorów, dlatego zależało nam, aby zadbać o jego piękną oprawę. Jednym z jej elementów jest oficjalna koszulka biegu, którą będzie miał na sobie każdy jego uczestnik. Mamy nadzieje, że zdobędzie ona Wasze równie duże uznanie, jak koszulki Silesia Marathon, które wielokrotnie zdobywały nagrody dla najładniejszych koszulek biegowych w Polsce.

Koszulka techniczna w przenikających się biało-czerwonych barwach ozdobiona została białym orłem, który widniał na sztandarach Powstańców Śląskich. Na piersi umieszczona została flaga Polski oraz znak herbowy Województwa Śląskiego – Głównego Partnera wydarzenia. Na rękawku koszulki natomiast znalazło się logo 100-lecia Powstań Śląskich.

Jesteśmy przekonani, że biało-czerwona fala uczestników Biegu Bohaterów przemierzająca trasę od Pomnika Powstańców Śląskich w Katowicach do Placu Powstań Śląskich w Chorzowie wywrze ogromne wrażenie na wszystkich, którzy będą mieli okazję obserwować to wydarzenie.

Bieg Bohaterów wchodzi w skład Triady Biegowej Powstań Śląskich, której finał odbędzie się w tym roku. Triada Biegowa zapoczątkowana została w roku 2019. Aby otrzymać jedno z trzech trofeów należy do roku 2021 ukończyć minimum 3 organizowane przez nas biegi.

Zapisy online na Bieg Bohaterów trwają do 25 czerwca i również tutaj symbolika jest obecna – opłata za udział to 19,21 zł, a limit uczestników – tylko 2021 osób.
Zapraszamy!Zapisz się!

A już wkrótce zaprezentujemy Wam medal!